Мультимедіа
0_8f8c0_3000344b_orig-1024x407
Презентація знайомить з історією та зовнішнім виглядом пам`яток культури України, які внесені до переліку обов`язкових для розпізнавання абітурієнтами. Презентація запозичена. Автор презентації Афанасьєв А.Г. вказаний в нижньому колонтитулі. Дякую за цікаву і корисну роботу. Матеріал […]

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО: пам`ятки для розпізнавання
ЗУНР
Презентація знайомить із українськими письменниками та поетами, які розвивали українське слово під іноземним пануванням у 20-30-х рр. ХХ ст. в західноукраїнських землях. Ресурс може бути використаний як на уроках історії, так і під час вивчення […]

ВИДАТНІ ПИСЬМЕННИКИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 20-30-Х РР. ХХ ...
дисиденти
Презентація знайомить із ключовими постатями дисидентського руху в Україні. Акцентується увага на головних напрямах діяльності, рисах характеру героїв та їх внеску у боротьбу. Ресурс містить портретний матеріал, цитати.

ПРОМЕТЕЇ УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ (Українські дисиденти)


громадянська выйна
Презентація висвітлює особливості розвитку США у першій половині ХІХ ст. та в роки громадянської війни. Може бути використана для організації вивчення теми та на етапі закріплення знань під час уроків всесвітньої історії у 9 класі.

США. ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА (Презентація, 9 клас)


ЗУНР
Презентація до теми “Західноукраїнська Народна Республіка” висвітлює головні етапи державотворення в Західній Україні в 1918-1919 рр. та історію українсько-польської війни, у результаті якої Східна Галичина була окупована Другою Річчю Посполитою.

ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА (Презентація, 10 клас)