Мультимедіа
0_8f8c0_3000344b_orig-1024x407
Презентація знайомить з історією та зовнішнім виглядом пам`яток культури України, які внесені до переліку обов`язкових для розпізнавання абітурієнтами. Презентація запозичена. Автор презентації Афанасьєв А.Г. вказаний в нижньому колонтитулі. Дякую за цікаву і корисну роботу. Матеріал […]

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО: пам`ятки для розпізнавання
ЗУНР
Презентація знайомить із українськими письменниками та поетами, які розвивали українське слово під іноземним пануванням у 20-30-х рр. ХХ ст. в західноукраїнських землях. Ресурс може бути використаний як на уроках історії, так і під час вивчення […]

ВИДАТНІ ПИСЬМЕННИКИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 20-30-Х РР. ХХ ...
дисиденти
Презентація знайомить із ключовими постатями дисидентського руху в Україні. Акцентується увага на головних напрямах діяльності, рисах характеру героїв та їх внеску у боротьбу. Ресурс містить портретний матеріал, цитати.

ПРОМЕТЕЇ УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ (Українські дисиденти)


громадянська выйна
Презентація висвітлює особливості розвитку США у першій половині ХІХ ст. та в роки громадянської війни. Може бути використана для організації вивчення теми та на етапі закріплення знань під час уроків всесвітньої історії у 9 класі.

США. ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА (Презентація, 9 клас)


ЗУНР
Презентація до теми “Західноукраїнська Народна Республіка” висвітлює головні етапи державотворення в Західній Україні в 1918-1919 рр. та історію українсько-польської війни, у результаті якої Східна Галичина була окупована Другою Річчю Посполитою.

ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА (Презентація, 10 клас)перша свытова
Супровідна презентація для організації уроку по темі “Перша світова війна” у 10 класі. Містить питання та ілюстративний матеріал. Може бути використана як для вивчення нового матеріалу, так і для актуалізації опорних знань та закріплення вивченого […]

ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА (Презентація до уроку, 10 ...


соцреалызм
Презентація знайомить із офіційним творчим напрямом радянської доби – соціалістичним реалізмом. Ілюстрована зразками творів мистецтва. Може бути використана для вивчення розвитку культури за радянської доби в 20-30-х рр. ХХ ст.

МИСТЕЦТВО СОЦІАЛІСТИЧНОГО РЕАЛІЗМУ (Презентація, 10 клас)

сталін
Ресурс знайомить із постатями більшовицьких лідерів В.Леніна та Й. Сталіна, а також з головними інструментами встановлення тоталітарного режиму в СРСР. Презентація буде корисною під час вивчення періоду 1917-1929 рр.

ПЕРЕМОГА Й. СТАЛІНА У БОРОТЬБІ ЗА ВЛАДУ ...


українська революція
Презентація висвітлює історію початку Української революції 1917 р. та її зв’язок з Лютневою революцією в Росії. Ресурс містить цінні фотодокументи, які дозволяють поринути в епоху. Може бути використане для вивчення історії України в 10 класі.

ЛЮТНЕВА РЕВОЛЮЦІЯ І УКРАЇНА (Презентація для 10 ...Афган-4-300x225
Ресурс розкриває окремі аспекти війни в Афганістані, що її вів СРСР у 1979-1989 рр. під гаслом “інтернаціональної допомоги” братньому народу. Висвітлено вплив війни на долю українського народу.

АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ (Презентація до ...Китай
Презентація “Китай” висвітлює головні етапи розвитку Китаю в сучасну добу. Акцент зроблено на комуністичних експериментах Мао Цзедуна та реформах Ден Сяопіна. Ресурс може бути застосований для вивчення всесвітньої історії в 11 класі.

КИТАЙ (Презентація для 11 класу)загруженное
Українське поетичне кіно – унікальний напрям кіномистецтва епохи шістдесятництва. Однак формування його було започатковане геніальним Олександром Довженком. Презентація науково-дослідної роботи учасниці Конкурсу-захисту МАН .знайомить із унікальним явищем світового кіно – українським поетичним кінематографом.

УКРАЇНСЬКЕ ПОЕТИЧНЕ КІНО


Слайд1
Німе кіно: від експерименту до мистецтва Презентація розкриває головні етапи становлення німого кіно як мистетцва, а також знайомить із художньо-стилістичними особливостями німого кіно, памятками українського німого кіно та сучасними фільмами в стилі “великого німого”.  

ПРЕЗЕНТАЦІЯ. НІМЕ КІНО: ВІД ЕКСПЕРИМЕНТУ ДО МИСТЕЦТВА


Слайд11
Українська політична еміграція Презентація до роботи, виконаної на Конкурс-захист МАН, розкриває причини та головні етапи формування української політичної еміграції, висвітлює ідейні течії та знайомить із провідними постатями еміграційного руху 20-30-х рр. ХХ ст.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ. УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА ЕМІГРАЦІЯ