СТОРІНКА ЛІЦЕЇСТА


rTV7EQxgkC4Дорогі ліцеїсти!

Ця сторінка створена спеціально для ВАС.

З метою покращення нашої з ВАМИ комунікації тут буде розміщуватися корисна для ВАС інформація рекомендаційно-методичного характеру. 

УСПІХУ!

УЧАСНИКАМ ІІ (районного) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ 

Дорогі ліцеїсти! Ми з Вами стали на стежку боротьби за історичний олімп. Першу сходинку – ліцейну олімпіаду подолано. Наступний етап – районна олімпіада, що відбудеться 12 листопада 2016 р. Роботи багато. Працювати треба наполегливо. На що звернути увагу? Оргкомітет вже висвітлив методичні рекомендації для підготовки до олімпіади. 

Отже, варто звернути увагу на повторення вивченого матеріалу. У цьому допоможуть матеріали, вміщені у окремих публікаціях. Їх ви можете знайти за відповідними посиланнями: 9 клас, 10 клас, 11 клас.

 

ДЛЯ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ

Любі мої учні, ось і настає хвилюючий момент вашого життя – заверешення навчання в ліцеї і вибір подальшої життєвої стежки. Я знаю, що однією з ключових проблем для вас є підготовка до ЗНО та ДПА, зокрема з історії. Ви хвилюєтеся, можливо, дещо не впевнені в своїх силах, але ми разом поборемо ваші труднощі. Головне не відкладати підготовку до іспитів на завтра і раціонально розподілити час на повторення. Ви багато знаєте, просто потрібно “освіжити” інформацію у вашій пам′яті – і все буде добре. Отже бажаю успіху і обіцяю, що допоможу чим зможу.

Порада 1. Опрацюйте інформацію за поданими посиланнями, щоб зрозуміти як готуватися:

– офіційна інформація про порядок проходження ДПА;

– все про ЗНО-2017;

Змістовний сайт про ЗНО: є можливість виконати тренувальні тести, змістовна рубрика запитань-відповідей тощо;

– Програма ЗНО з історії України – 2017;

– з цитатами можна попрацювати в рубриці “Цікава історія” – історія в “лапках”.